Návod k obsluze AUDI A1
 Audi A1   Pokyny k provozu   Péče a čištění  Péče o vozidlo vně
Dobrý výhled zvyšuje bezpečnost.
Čelní a zadní sklo nečistěte odstraňovačem hmyzu nebo voskem, abyste neovlivnili funkci stíracích lišt (drhnutí).
Zbytky gumy, oleje, tuku nebo silikonu odstraňte čističem skel nebo odstraňovačem silikonu. Zbytky vosku lze odstranit pouze speciálním čističem. Bližší informace o tom obdržíte v servisu Audi.
Okna vozidla je nutné pravidelně čistit také zevnitř.
K osušení skel používejte zvláštní hadr nebo kůži na okna. Kůže, která se používá na leštění laku karoserie, obsahuje totiž zbytky konzervačních prostředků.
POZOR!
Na čelní sklo se nesmí ošetřovat prostředky, které odpuzují vodu. Za snížené viditelnosti, např. za mokra, šera nebo slunci nízko nad obzorem můžete být sluncem oslněni - nebezpečí nehody! Navíc hrozí drhnutí stěračů.
Upozornění!
  • Sníh a led z oken a vnějších zrcátek odstraňujte plastovou škrabkou. Aby nečistota sklo nepoškrábala, pohybujte škrabkou pouze jedním směrem, ne sem a tam.
  • Topná vlákna vyhřívání zadního skla jsou umístěna na vnitřní straně. Abyste je nepoškodili, nelepte přes ně žádné nálepky.
  • Sníh či led z okenních skel a zrcátek nikdy neodstraňujte teplou nebo horkou vodou – nebezpečí popraskání skla!

Všechny obrázky, loga a texty jsou vlastnictvím společnosti Audi ©. Tato webová stránka nemá žádný vztah se společností Volkswagen - Audi ani se žádnými jejími dceřinými společnostmi ve světě. Další informace. Pro kontaktování autora tohoto webu klikněte zde.