Návod k obsluze AUDI A1
Rozhodli jste se pro vůz Audi A1 - srdečně Vám děkujeme za Vaši důvěru.
S novým vozem Audi A1 získáváte vozidlo s moderní technologií a rozsáhlým komfortním vybavením, které budete jistě chtít používat při každodenním provozu. Proto vám doporučujeme přečíst si pečlivě tento návod k obsluze, abyste se s vozidlem rychle a důkladně seznámili.
Kromě informací k obsluze obsahuje návod i pokyny k péči a provozu, které jsou důležité pro vaši bezpečnost i pro zachování hodnoty vašeho vozidla a přinášejí také cenné tipy a rady. Navíc se můžete dozvědět, jak lze vozidlo provozovat hospodárně a ekologicky.
Spolu s návodem k obsluze najdete v palubní knize také servisní plán svého vozu. Kromě důležitých informací týkajících se servisních prací obsahuje rovněž údaje o spotřebě pohonných hmot. Navíc jsou v palubní knize návody k obsluze zvláštního vybavení (jako např. autorádia, navigace, telefonu). Doporučujeme vám vozit palubní knihu vždy s sebou ve vozidle.
Pokud byste měli ke svému vozidlu další dotazy nebo se vám bude zdát, že palubní literatura není zcela vyčerpávající, obraťte se prosím na servis Audi nebo kontaktujte svého importéra. Dotazy, podněty i připomínky vždy uvítáme.
Přejeme Vám mnoho radosti s Vaším vozem Audi A1 a vždy šťastnou cestu.
Vaše AUDI AG

Všechny obrázky, loga a texty jsou vlastnictvím společnosti Audi ©. Tato webová stránka nemá žádný vztah se společností Volkswagen - Audi ani se žádnými jejími dceřinými společnostmi ve světě. Další informace. Pro kontaktování autora tohoto webu klikněte zde.