Instrukcja obsługi AUDI A1
 Audi A1   Obsługa   Otwieranie i zamykanie  Pokrywa bagażnika
Otwieranie pokrywy bagażnika
Nacisnąć przycisk w kluczyku z pilotem i przytrzymać co najmniej jedną sekundę, albo
nacisnąć uchwyt w pokrywie bagażnika.
W samochodzie z komfortowym kluczykiem*: bezpośrednio nacisnąć uchwyt w pokrywie bagażnika.
Komfortowy kluczyk* musi znajdować się w strefie około 1,5 m przy pokrywie bagażnika. Jednocześnie nie jest istotne, czy kluczyk znajduje się np. w kieszeni, torebce czy w teczce.
Zamykanie pokrywy bagażnika
Pokrywę bagażnika lekko pociągnąć w dół, chwytając za znajdującą się wewnątrz listwę i pozwolić pokrywie opaść w zamek OSTRZEŻENIE.
OSTRZEŻENIE
  • Upewnić się, czy po zamknięciu pokrywy bagażnika zamek został zablokowany. Pokrywa bagażnika mogłaby się nagle otworzyć w czasie jazdy - niebezpieczeństwo wypadku!
  • Nie jeździć nigdy z uchyloną albo otwartą pokrywą bagażnika, ponieważ do wnętrza samochodu mogą się przedostawać spaliny - niebezpieczeństwo zatrucia!
Informacja
  • W zablokowanym samochodzie, pokrywę bagażnika można oddzielnie odblokować, naciskając przycisk w kluczyku z pilotem. Jeżeli pokrywa bagażnika zostanie ponownie zamknięta, zablokuje się automatycznie.
  • Podczas otwierania pokrywy bagażnika, tylne światła wychylane są w górę. Aby zabezpieczyć samochód przy otwartej pokrywie bagażnika, po lewej i prawej stronie w słupkach znajdują się dodatkowe tylne światła. Analogicznie, jak w aktualnym oświetleniu, przy otwartej pokrywie bagażnika włączają się do tego tylne światła, światła hamowania i kierunkowskazy OSTRZEŻENIE.

Wszystkie obrazy, loga i teksty są własnością Audi ©. Ta strona nie ma żadnego związku z firmą Volkswagen - Audi, ani żadna z jej spółek zależnych na świecie.Więcej informacji. Aby skontaktować się z autorem tej strony kliknij tutaj.