Instrukcja obsługi AUDI A1
Zdecydowaliście się Państwo na zakup Audi A1 - dziękujemy za zaufanie
Wraz z nowym Audi A1 otrzymujecie Państwo najnowocześniejszy samochód, z bogatym i komfortowym wyposażeniem, które w codziennej eksploatacji okaże się bardzo przydatne. Z tego względu zachęcamy Państwa do uważnego przeczytania niniejszej instrukcji, aby jak najprędzej i dokładnie zapoznać się z nowym samochodem.
Oprócz informacji dotyczących obsługi samochodu, instrukcja zawiera również istotne wskazówki dotyczące pielęgnacji i eksploatacji, ważne dla bezpieczeństwa i zachowania wartości pojazdu, oraz cenne porady i zalecenia. Wskazujemy też Państwu, jak eksploatować samochód w sposób przyjazny dla środowiska.
Oprócz niniejszej instrukcji obsługi w dokumentacji znajdą Państwo książkę przeglądów serwisowych swojego samochodu. Oprócz istotnych informacji dotyczących serwisu książka ta zawiera między innymi parametry zużycia paliwa. Dodatkowo, w dokumentacji zawarte są instrukcje obsługi wyposażenia dodatkowego (jak np. radia, nawigacji, telefonu). Zaleca się wozić zawsze komplet instrukcji obsługi w samochodzie.
Jeżeli pojawią się kolejne pytania dotyczące samochodu, albo wrażenie, że literatura w samochodzie nie jest kompletna, prosimy zwrócić się do partnera serwisowego Audi lub do Importera. Tam zawsze będą mile widziane pytania, spostrzeżenia i uwagi.
Życzymy zadowolenia z samochodu Audi A1 i zawsze szerokiej drogi.
Państwa AUDI AG

Wszystkie obrazy, loga i teksty są własnością Audi ©. Ta strona nie ma żadnego związku z firmą Volkswagen - Audi, ani żadna z jej spółek zależnych na świecie.Więcej informacji. Aby skontaktować się z autorem tej strony kliknij tutaj.