Інструкція з експлуатації Audi A4 Версія 2017 року
Audi A4 Технічне обслуго... Перевірка та дол... Заправка
Рис. 288 Правий бік автомобіля ззаду: відкривання кришки заливної горловини
Рис. 288 Правий бік автомобіля ззаду: відкривання кришки заливної горловини
Рис. 289 Кришка заливної горловини з установленою пробкою
Рис. 289 Кришка заливної горловини з установленою пробкою
Газовий привід*: див. також інформацію в розділі посилання.
Кришка заливної горловини автоматично відмикається або замикається внаслідок задіювання системи центрального замка.
Натисніть на лівий бік кришки заливної горловини, щоб відчинити її Рис. 288.
Викрутіть пробку заливної горловини, повертаючи її проти годинникової стрілки.
Вставте пробку у відчинену кришку заливної горловини згори Рис. 289.
Вставте заправний пістолет до упору в заливну горловину паливного бака.
Почніть заливати паливо. Коли подача палива з пістолета припиниться, це означатиме, що бак повний. Після цього слід припинити заправку, інакше паливом буде заповнено й розширювальну камеру в баку.
Виймайте заправний пістолет із заливної горловини лише через 5 с після припинення подачі палива, щоб залишки палива з пістолета встигли стекти в горловину.
Накрутіть пробку заливної горловини за годинниковою стрілкою на заливну горловину до фіксації з характерним звуком.
Щоб зачинити кришку заливної горловини, натискайте на її лівий бік, доки вона не зафіксується з клацанням.
Потрібний сорт палива для автомобіля вказано на наклейці, розташованій на внутрішньому боці кришки заливної горловини. Додаткові вказівки щодо палива: посилання.
Об’єм бака автомобіля див. у розділі «Технічні характеристики» посилання.
У разі несправності центрального замка можна виконати аварійне відмикання кришки заливної горловини посилання.
УВАГА
Порушення правил заправляння та необережне поводження з паливом може призвести до вибуху, виникнення пожежі, отримання тяжких опіків та інших травм.
  • Поруч з автомобілем не паліть і не користуйтеся джерелами відкритого вогню.
  • Під час заправляння запалювання має бути вимкнено.
  • Поки виконується заправляння, обов’язково вимикайте мобільні телефони, радіоприймачі й іншу радіоапаратуру. Електромагнітне випромінювання може стати причиною утворення іскор і виникнення пожежі.
  • Під час заправляння автономний обігрів* має бути вимкнений.
  • Якщо заправний пістолет вставлено в заливну горловину не до кінця, паливо може витікати. Розлите паливо може зайнятися та спричинити пожежу.
  • Заборонено перебувати в автомобілі під час заправляння. Якщо всередину автомобіля потрібно було конче потрапити, то перед тим як знову братися за заправний пістолет, зачиніть двері й торкніться металевої поверхні. Так можна уникнути електростатичних розрядів, унаслідок яких можуть утворюватись іскри. Утворення іскор під час заправляння може стати причиною пожежі.
УВАГА
Наполегливо радимо не возити в автомобілі запасну каністру з паливом. Воно може витекти з неї та зайнятися, що найбільш вірогідно у випадку аварії. Наслідком цього можуть стати вибух, пожежа та травми.
  • Якщо у винятковому випадку потрібно перевезти паливо в запасній каністрі, дотримуйтесь описаних нижче правил.
    • Перед тим як наповнювати запасну каністру паливом, обов’язково поставте її на підлогу. У жодному разі не заливайте паливо до каністри, коли вона перебуває в автомобілі або на ньому. Через електростатичний розряд, що іноді виникає під час заливання, можуть зайнятися пари палива.
    • Якщо каністра металева, пістолет має постійно її торкатися під час заправляння, щоб між ними не виникало статичних розрядів.
    • Заправний пістолет необхідно вставляти якомога глибше в заливний отвір каністри.
    • Під час використання, зберігання та перенесення запасної каністри дотримуйтеся вимог чинного законодавства.
ОБЕРЕЖНО
  • Розлите паливо треба негайно витерти з усіх деталей автомобіля, щоб запобігти їхньому пошкодженню.
  • У жодному разі не допускайте повного спорожнення паливного бака. Нерегулярна подача палива може призвести до несправностей запалювання. Через це незгоріле паливо потрапляє до системи випуску відпрацьованих газів — небезпека пошкодження каталітичного нейтралізатора!
  • (Для автомобілів із дизельним двигуном: ) потрібно рухатися до спорожнення паливного бака, після заправки ввімкніть запалювання принаймні на 30 секунд, але не заводьте двигун. Подальший процес запуску може тривати довше, ніж зазвичай, аж до однієї хвилини, доки двигун не запуститься. Причина в тому, що під час запуску з паливної системи спочатку має бути видалено повітря.
Захист навколишнього середовища
Не переповнюйте паливний бак — у разі нагріву зайве паливо може вилитися.
Примітка
Кришка заливної горловини автомобіля не замикається, якщо автомобіль заблоковано зсередини центральним замком.
Примітка
Паливо може застарівати та спричиняти проблеми із запуском двигуна. Рекомендуємо кожні шість місяців повністю оновлювати паливо в автомобілі.
Примітка
(Для автомобілів із дизельним двигуном: ) дизельні автомобілі можуть бути обладнані системою захисту від помилкового заправляння бензином 1). Тому бак можна заправляти лише пістолетом, призначеним для дизельного палива.
  • Зношений, пошкоджений або надто малий заправний пістолет може не подолати опір пристрою захисту. Спробуйте повернути пістолет перед вставленням у горловину бака, скористайтеся іншою заправною колонкою або зверніться по допомогу до фахівця.
  • У разі заправки із запасної каністри пристрій захисту від неправильної заправки не відчиняється. Можна обійти дію цього пристрою, наливаючи дизельне паливо повільно.

Усі зображення, логотипи та тексти є власністю Audi ©. Цей веб-сайт не має жодних стосунків з компанією Volkswagen - Audi або будь-якими її філіями у світі. Ещё информация. Чтобы связаться с автором этого веб-сайта нажмите здесь.