Návod k obsluze AUDI A4
 Audi MMI   Komunikace   Telefonování  Spárování mobilního telefonu přes Bluetooth
Platí pro vozidla: s telefonem
Která Bluetooth spojení a funkce jsou provozovatelem sítě mobilních telefonů podporovány, se dozvíte od svého provozovatele nebo v databázi pro koncové přístroje pod www.audi.com/bluetooth.
Autotelefon*
Při tomto párování se integrovaný autotelefon a vnější anténa vozidla používá pro optimalizaci kvality hovoru a příjmu během telefonování. Váš mobilní telefon přitom pracuje v úsporném režimu.
Pokud vaše smlouva s operátorem obsahuje možnost datových přenosů1), můžete používat funkce Audi connect online Odkaz.
Handsfree
U tohoto spojení používáte hlasitý telefon a obsluhujete funkce telefonu přes MMI. Telefonní hovory probíhají přes anténu vašeho mobilního telefonu.
Pomocí univerzálního držáku mobilního telefonu* a nabíjecího kabelu USB pro váš mobilní telefon můžete telefonovat přes vnější anténu vozidla a nabíjet mobilní telefon.
Pro používání funkcí Audi connect* online je nutné, by váš mobilní telefon podporoval profil remote SIM Access (rSAP) a byl s MMI spojen v režimu Autotelefon. Alternativně můžete ve čtečce karet SIM* používat zvláštní kartu SIM Odkaz. Možnost datových přenosů1) je vždy nutná.
1) Důrazně doporučujeme podle smlouvy s operátorem mobilních telefonů používat neomezené datové služby (flatrate).

Všechny obrázky, loga a texty jsou vlastnictvím společnosti Audi ©. Tato webová stránka nemá žádný vztah se společností Volkswagen - Audi ani se žádnými jejími dceřinými společnostmi ve světě. Další informace. Pro kontaktování autora tohoto webu klikněte zde.