talimat kitabı AUDI A4
 Audi MMI   İletişim  Ahize
Ön koşul: Bir telefon görüşmesi mevcut olmalıdır.
Seçenekler kumanda tuşunu seçin.
  • Başka bir çağrı başlatma (arama): Çağrıyı beklet alanını seçin. Ardından telefon numarasını girin. Çağrı kurma Ara seçeneği ile başlatılır. Kapat kumanda tuşuna veya Kapat tuşuna bir defa basıldığında aktif çağrı sonlandırılır. Önceden bekletilen bir telefon görüşmesi bekleme kuyruğunda kalır. Kapat kumanda tuşuna veya Kapat tuşuna tekrar basarak bekletilen telefon görüşmesini sonlandırabilirsiniz.
Mikrofon kapatma/açma: Mikrofon kapalı olduğunda, telefon görüşmesi yaptığınız kişi sizi artık duyamaz. Fakat siz görüşme yaptığınız kişiyi duyarsınız.
Çağrıyı beklet/Bekletilen çağrıyı sürdür: Mevcut telefon görüşmesini beklemeye alabilir ve tekrar çıkarabilirsiniz.
Aktif çağrıyı sonlandır: Aktif telefon görüşmesini sonlandırır
Geçiş: İki telefon görüşmesi dönüşümlü olarak yürütülebilir, daima bir görüşme bekleme konumuna geçirilir. Kapat kumanda tuşu üzerinden aktif çağrı sonlandırılır. Bekletilen bir telefon görüşmesi bekleme kuyruğunda kalır.
Konferans geçişi: Bir bekletilen ve maksimum beş aktif görüşme katılımcısı (operatöre bağlı) konferansa dahil edilebilir. Başka bir telefon görüşmesi kurmak için mevcut bir konferansın tüm katılımcılarını Konferansı beklet ile bekleme konumuna alın. Başka bir telefon görüşmesini mevcut konferansa dahil etmek için Konferans geçişi seçeneğine geçin. Konferansı sürdür ile tüm katılımcılar bekleme konumundan alınır. Konferans katılımcıları ile katılımcılar gösterilir.
Sesi ilet/Sesi geri alma: Sesi iletme ile telefon görüşmesi ahizeden ahizesiz görüşme düzeneğine iletilir. Aktif bir telefon görüşmesi sırasında ahize tutucusuna takılırsa otomatik olarak serbest konuşma düzeneğine geçilir. Sesi geri al ile telefon görüşmesi ahizesiz görüşme düzeneğinden ahizeye geri alınabilir. Aktif bir telefon görüşmesi sırasında ahize serbest konuşma düzeneği üzerinden tutucusundan çıkartılırsa, otomatik olarak ahizeye geçiş gerçekleşir.
Sesi gönderme: Bu fonksiyon ile DTMF tonları kayıtlı telefon numaralarından yüklenir. DTMF tonlarını mevcut bir telefon görüşmesi sırasında da doğrudan tuş takımı üzerinden girebilirsiniz.
Menü: Aktif bir görüşme sırasında menüye geçilebilir.
Not
Serbest konuşma düzeneğinin frekans karışımını önlemek için bir telefon görüşmesi sırasında ahize yuvasına konulurken akustik gecikme ortaya çıkar.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.