talimat kitabı AUDI A4
 Audi MMI   Navigasyon  Yolculuk bilgileri
Şunları seçin: Tuş MENU > Bilgi > kumanda tuşu Ayar.
TMC anonsu
Aktif rota rehberi rotasında bulunan trafik bilgileri fonksiyon açık olduğunda, bilgiler sesli olarak verilir.
Trafik yayını
Bkz. Link
Trafik yayını ses seviyesi
Bkz. Link
TP-Memo-Timer
MMI radyo trafik anonslarının kaydedileceği iki farklı saat belirleyebilirsiniz. Timer durumu üzerinden zamanlayıcıyı tek tek veya toplu olarak açıp/kapatabilirsiniz. Kumanda düğmesini zamanlayıcı üzerine çevirip kumanda düğmesine basarak saati ayarlayın. Ardından kumanda düğmesini çevirerek saati değiştirebilirsiniz. Kumanda düğmesine kısaca bastığınızda saatten dakika ayarına geçersiniz.
Kaydedilen trafik anonslarını TP hafıza kumanda tuşu üzerinden çağırabilirsiniz Link.
Online trafik bilgileri
Online trafik bilgileri fonksiyonu fabrika tarafından açık olarak ayarlanmıştır. Kapalı fonksiyonu üzerinden, online trafik bilgileri alınmasını her zaman kapatabilirsiniz.
Online trafik veri lisansı
Online trafik bilgileri fonksiyonu henüz aktive edilmemişse ya da yeniden aktive edilmesi gerekiyorsa, Online trafik bilgilerini aktive et menü adımını seçiniz ve onaylayınız. Lisans aktifse bu menüde lisans geçerliliği ve lisans son geçerlilik tarihi gösterilir.
Açık olan Lisans geçerliliği hatırlatması fonksiyonu ile lisans geçerliliği sona ermeden üç ay önce MMI ekranında bilgi verilir.
Not
Online trafik bilgileri lisansına dair diğer bilgileri www.audi.com/connect (www.audi.de/connect) adresinden veya bir Audi Yetkili Servisinden edinebilirsiniz.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.