talimat kitabı AUDI A4
 Audi MMI   Eğlence  Televizyon seyretme
Aşağıdaki araçlar için geçerlidir: TV'ye sahip
Şunları seçin: Tuş MEDYA > kumanda tuşu Kaynak > TV Tuner > Fonksiyonlar.
-1- İstasyonun kaydedilmesi
Ayarlı verici hafıza listesinde sonraki boş konuma kaydedilir. İstediğiniz hafıza konumunu seçin ve onaylayın.
-2- EPG (Program bilgisi)
Alınan dijital TV istasyonları listesi güncel ve sonraki TV istasyonları ile gösterilir.
  • Bir istasyonun EPG-kaydı ayarı: İstediğiniz EPG-kaydını seçip onaylayın. Mevcudiyetine göre seçilen TV istasyonu için ayrıntılı program bilgisi (örn. parça, başlangıç/bitiş zamanı, tür) gösterilir.
  • TV-istasyonu ayarlama: Programa genel bakışta istediğiniz TV istasyonunu seçin ve kumanda düğmesini basılı tutun. TV istasyonu arka planda ayarlanır ve EPG verileri güncellenir.
-3- İleri/geri arama
Önceki veya sonraki istasyon ayarlanır
-4- Bilgi
Güncel ayarlı TV istasyonunun program bilgileri gösterilir.
  • Teletext sayfasına geçiş: Kumanda düğmesini çevirin.
  • Teletext sayfa sayısı girme: Kumanda düğmesine basın. Üç haneli sayfa sayısının ilk rakamı işaretlenir. Kumanda düğmesini sola veya sağa doğru çevirin. Seçilen sayfa numarası ayarlanır ve işaret sonraki rakama geçer.
-5- Tam ekran
TV görüntüsü MMI ekranı tamamını kaplar. Tam ekran göstergesini kapatmak için BACK tuşuna veya istediğiniz bir kumanda tuşuna basın.
-6- Bilgi penceresi
Mevcudiyete göre ayarlanan istasyona dair çeşitli bilgiler (örneğin parça, tür, EPG/Teletext/çoklu kanal sesi mevcudiyeti) gösterilir.
-7- Hafıza listesi
Hafıza listesinde 120'ye kadar verici istenilen sırada kaydedilebilmektedir.
  • Hafıza listesini görüntüleme: kaydet kumanda tuşuna basın.
  • İstasyonu kaydet: Hafıza > İstasyon ismi Kaydet kumanda tuşlarını seçip onaylayın. Ayarlı verici hafıza listesinde sonraki boş konuma kaydedilir. İstediğiniz hafıza konumunu seçin ve onaylayın.
  • Kayıtlı istasyonu kaydırma: Hafıza > İstasyon ismi Kaydet kumanda tuşlarını seçip onaylayın. İstediğiniz hafıza listesindeki konumu seçin ve onaylayın.
Not
Tüm dijital TV vericileri EPG bilgilerini kullanıma sunmaz.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.