talimat kitabı AUDI A4
 Audi A4   İşletim notları  Aksesuar ve teknik değişiklikler
Teknik değişiklikler talimatlarımız uyarınca yapılmalıdır.
Elektronik yapı parçalarına veya bunların yazılımlarına yapılacak müdahaleler fonksiyon arızalarına neden olabilir. Elektronik parçaların bir şebeke üzerinde birbiri ile bağlı olmasından dolayı bu arızalar parça ile doğrudan ilgili olmayan sistemleri de etkileyebilir. Bu da aracınızın çalışma güvenliğinin oldukça azaldığını ve böylece aracın parçalarında zamanından önce bir aşınma meydana gelebileceği ve bunun sonucunda aracınızın yolda kalabileceği anlamına gelir.
Bilinçsizce yapılan çalışmalardan dolayı doğabilecek hasarlar için Audi Yetkili Satıcınızın garanti verememesini anlayışla karşılayacağınızdan eminiz.
Tüm çalışmaları sadece Audi Yetkili Servislerinde Orijinal Audi Parçaları ile uygulatmanızı tavsiye ederiz.
DİKKAT!
Aracınız üzerinde yapılan bilinçsiz çalışmalar ve değişiklikler fonksiyon arızalarına yol açabilir – Kaza tehlikesi!
Not
Motor bölmesinin ön tarafında yapılan değişiklikler ve ek montajlar (örn.; ayar önlemleri), yaya korumayı olumsuz yönde etkileyebilir ve aracınızın ruhsatının iptaline neden olabilir.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.