Návod k obsluze AUDI A6 V. 2014
Audi MMI  Komunikace  Telefonování  Spárování mobilního telefonu přes Bluetooth
Platí pro vozidla: s Audi phone box
Pomocí Audi phone box* a nabíjecího kabelu USB pro váš mobilní telefon můžete telefonovat přes vnější anténu vozidla a nabíjet svůj mobilní telefon. Používání vnější antény vede k nižšímu záření ve vozidle, jakož i ke zvýšení kvality příjmu. Audi phone box je ve středové konzole pod středovou loketní opěrkou.
Předpoklad: mobilní telefon byl připojen přes Bluetooth Odkaz.
  • Vytvoření připojení k vnější anténě vozidla: mobilní telefon položte displejem nahoru na střed symbolu telefonu do Audi phone boxu. Dbejte přitom na to, aby mezi Audi phone boxem a mobilním telefonem nebyly žádné předměty.
  • Nabíjení mobilního telefonu přes kabel USB: svůj mobilní telefon připojte přes nabíjecí kabel USB k nabíjecí zdířce USB -1- Obr. 1.
Pro větší komfort při obsluze nabízí Audi speciální nabíjecí adaptér USB* Obr. 2. Momentálně jsou k dispozici tyto nabíjecí adaptéry:
-A- adaptér USB pro mobilní telefony s připojením micro USB*
-A- adaptér USB pro mobilní telefony s připojením Apple Lightning*
-C- adaptér USB pro mobilní telefony s Apple-Dock-Connector*
POZOR!
Volné předměty mohou být při náhlém jízdním manévru nebo zabrzdění vrženy vnitřním prostorem vozidla. Následkem mohou být těžká zranění a také ztráta kontroly nad vozidlem. Středovou loketní opěrku mějte vždy během jízdy zavřenou.
Poznámka
  • Audi phone box není ve všech zemích k dispozici. Další informace obdržíte v servisu Audi.
  • Pokud je položen mobilní telefon do Audi phone boxu v tašce nebo v ochranném pouzdře, může to negativně ovlivnit spojení s vnější anténou.
  • U více než jednoho vloženého mobilního telefonu nelze garantovat vyšší kvalitu přenosu.
  • Audi doporučuje používat originální příslušenství Audi. Ty zaručují spolehlivost, bezpečnost a vhodnost pro váš vůz.
  • Nabíjecí adaptér USB získáte v některém servisu Audi nebo ve specializované prodejně.
  • Pro zajištění bezporuchové funkce je nutné dbát na správnou polohu mobilního telefonu v Audi phone boxu.

Všechny obrázky, loga a texty jsou vlastnictvím společnosti Audi ©. Tato webová stránka nemá žádný vztah se společností Volkswagen - Audi ani se žádnými jejími dceřinými společnostmi ve světě. Další informace. Pro kontaktování autora tohoto webu klikněte zde.