Instrukcja obsługi AUDI A6 V. 2014
Audi MMI  Komunikacja  Telefonowanie  Połączenie telefonu komórkowego przez Bluetooth
Dotyczy samochodów: z Audi phone box
Za pomocą Audi phone box* i ładowarki USB do telefonu komórkowego można telefonować przez antenę zewnętrzną samochodu i naładować telefon komórkowy. Korzystanie z anteny zewnętrznej zapewnia obniżenie promieniowania w samochodzie oraz poprawę jakości odbioru. System Audi phone box znaduje się w konsoli środkowej pod środkowym podłokietnikiem.
Warunek: telefon komórkowy został podłączony przez Bluetooth Link.
  • Utworzenie połączenia z zewnętrzną anteną samochodu: włożyć telefon komórkowy wyświetlaczem skierowanym w górę, środkiem na symbol telefonu w Audi phone box. Jednocześnie należy przestrzegać, aby żadne przedmioty nie znajdowały się między Audi phone box a telefonem komórkowym.
  • Ładowanie telefonu komórkowego z użyciem przewodu USB: połączyć swój telefon komórkowy przewodem USB z gniazdkiem ładowania USB -1- rys. 1.
Dla większego komfortu obsługi, firma Audi proponuje specjalne złącze do ładowania USB* rys. 2. Następujące złącza do ładowania USB są aktualnie dostępne:
-A- Wtyczka USB dla telefonów komórkowych z przyłączem Micro-USB*
-B- Wtyczka USB dla telefonów komórkowych z przyłączem Apple-Lightning*
-C- Wtyczka USB dla telefonów komórkowych z przyłączem Apple-Dock-Connector*
OSTRZEŻENIE
Luźne przedmioty, podczas nagłego manewru lub hamowania mogą zostać rzucone we wnętrzu samochodu. Może to spowodować poważne obrażenia i również doprowadzić do utraty kontroli nad samochodem Środkowy podłokietnik należy utrzymywać w czasie jazdy zawsze w stanie zamkniętym.
Informacja
  • Audi phone box nie we wszystkich krajach jest dostępny. Dalsze informacje można uzyskać u partnera serwisowego Audi.
  • Jeżeli telefon komórkowy zostanie położony w torebce albo osłonie ochronnej na Audi phone box, może to spowodować ograniczenie połączenia z anteną zewnętrzną.
  • Przy więcej niż jednym włączonym telefonie komórkowym, wzmocnionej jakości transmisji nie można zagwarantować.
  • Firma Audi zaleca stosowanie oryginalnych akcesoriów Audi. Firma Audi sprawdziła niezawodność, bezpieczeństwo i przydatność tych elementów.
  • Złącze do ładowania z USB można nabyć u partnera serwisowego Audi lub w specjalistycznym handlu.
  • Aby uniknąć niesprawności, należy zwracać uwagę na prawidłowe ułożenie telefonu komórkowego w Audi phone box.

Wszystkie obrazy, loga i teksty są własnością Audi ©. Ta strona nie ma żadnego związku z firmą Volkswagen - Audi, ani żadna z jej spółek zależnych na świecie.Więcej informacji. Aby skontaktować się z autorem tej strony kliknij tutaj.