talimat kitabı AUDI A6 V. 2014
Audi MMI  Kullanım  Medya sürücüleri/Bağlantılar
Bu QR kodu doğrudan mobil son cihaz veri bankasına yönlenir (Bağlantı masrafı mobil telefon sözleşmesine bağlıdır).
Şekil 1 Bu QR kodu doğrudan mobil son cihaz veri bankasına yönlenir (Bağlantı masrafı mobil telefon sözleşmesine bağlıdır).
(A) Konu
(B) Öneri
(A)
(B)
Audi music interface/Bluetooth müzik çalar*: Taşınabilir çalma cihazı/Bluetooth müzik çalar desteklenmez.
Audi music interface Link/Bluetooth müzik çalar* Link notlarını dikkate alın. Desteklenen son cihazlara dair bilgileri mobil son cihazlar için Audi veri bankasında www.audi.com/bluetooth (www.audi.de/bluetooth) altında bulabilirsiniz Şekil 1.
Audi music interface: Yayın AUX girişi üzerinden başlatıldığında ses seviyesi çok yüksek/çok alçak.
Taşınabilir çalma cihazı ses seviyesini maksimum ses seviyesinin %70 oranına ayarlayın (Giriş seviyesi) Link.
Audi music interface: Taşınabilir çalma cihazı kaynak olarak tanınmaz.
Aküsü çok boşalmış mobil telefonların veya müzik çalarların çok düşük şarjı durumunda (kapasitesinin %5 inden daha az) yayın imkansızdır. Taşınabilir çalma cihazı ancak şarj durumu yeterli ise MMI'ye takıldığında kaynak olarak tanınır.
Audi music interface: iPod®/iPhone®/iPad® üzerinden ses yayınında parazitler.
Müzik çalar fonksiyonu ık. Bluetooth müzik çaları* kullanmıyorsanız bu fonksiyonu kapalı konuma alın Link.
AUX girişi: AUX bağlantı kablosunu takarken/çıkartırken parazit sesleri.
Takılırken/çıkartılırken önceden Harici Audioplayer kaynağı seçilmiş. Taşınabilir çalma cihazını takmadan/çıkarmadan önce ya Mute fonksiyonuna veya başka bir ses kaynağına (örneğin Radyo Link ) geçin.
Bluetooth Audioplayer*/WLAN Audioplayer*: Ses yayını paraziti.
Parazitsiz yayın sağlamak için daima sadece bir arayüzü aktif kullanılmalıdır.
WLAN Audioplayer*: Ses yayını paraziti.
Araçtaki internet bağlantısı MMI kullanım ünitesine ait SIM kart okuyucu* üzerinden kurulmadıysa ve mobil telefonda Mobil veriler opsiyonu devreye alınmadıysa, bazı mobil telefonlarda ses yayını sırasında parazitler oluşabilir. Mobil veriler opsiyonunu devre dışı bırakın.
Jukebox: Aktarılan yayın listelerinin parçaları gridir.
Yayın listeleri aktarılırken tüm dosyalar birlikte kopyalanmalıdır.
Medya kütüphanesi: Aktarılan parçalar çalınamaz veya bulunamaz.
Aktarılan parça Mediathek üzerinden bulunamazsa desteklenmiyor ve kaydırılmamış demektir. Hafıza alanını serbest bırakmak için Ayarlar > Jukebox'ı doldur/sil > Sil, klasör Çalınamayan dosyalar kumanda tuşunu seçin.
WLAN Audioplayer: Birden fazla cihaz WLAN-Hotspot ile bağlanmış. Kaynak olarak bir cihaz ( örneğin bir akıllı telefon) görünür ve bu değiştirilemez.
WLAN Audioplayer olarak kullanılmayacak olan bağlı cihazlarda Audi MMI connect uygulamasını sonlandırın. Cihazlarda ayrıca UPnP-Server uygulamasını veya entegre bir UPnP/DLNA-Serverine ait medya erişim iznini de sonlandırın. İstenilen cihazı WLAN Audioplayer olarak bağlayın Link.
WLAN Audioplayer: Ses yayını paraziti.
Araçtaki internet bağlantısı MMI kullanım ünitesine ait SIM kart okuyucu* üzerinden kurulmadıysa ve mobil telefonda Mobil veriler opsiyonu devreye alınmadıysa, bazı mobil telefonlarda ses yayını sırasında parazitler oluşabilir. Mobil veriler opsiyonunu devre dışı bırakın.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.