talimat kitabı AUDI A6 V. 2014
Audi MMI  Kullanım  Sistem ayarları
MMI ses oluşumu ve ses seviyesi kişisel olarak ayarlanabilir. Ayarlar araç donanımına bağlıdır:
Şunları seçin: MENÜ > Tone.
-1- Sistemler
Telefon* ile Navigasyon fonksiyonlarının* Ses diyalog sisteminin * trafik anonslarının ve Park yardımının* ses seviyesi kişisel olarak ayarlanabilir Link.
-2- Subwoofer* / -3- Baslar / -4- Tizler
Subwoofer*, Baslar ve Tizler ayarı kumanda düğmesi çevrilerek ayarlanabilir. Değiştirilen ayarlar sadece ilgili aktif ses kaynağı için geçerlidir. Böylece her ses kaynağı sesini ayrı olarak ayarlayabilirsiniz.
-5- Balans/Fader (Ses merkezi)
  • Sol/sağ ses seviyesi oranının ayarlanması: Balans alanını seçin ve onaylayın. Kumanda düğmesini sola/sağa doğru istediğiniz konuma çevirin.
  • Ön/arka ses seviyesi oranının ayarlanması: Fader alanını seçin ve onaylayın. Kumanda düğmesini sola/sağa doğru istediğiniz konuma çevirin.
  • Ses seviyesi oranının MMI touch ile ayarlanması: Parmağınızı MMI touch kullanım alanında istediğiniz yöne hareket ettirin.
  • Ses çıkışı ayarlanması*: Odak > Tümü (simetrik ses çıkışı) /Ön/Arka (aracın ön ve arkasına yönelen ses çıkışı) alanlarını seçin ve onaylayın.
-6- GALA (Hıza bağlı ses seviyesi adaptasyonu)
Yayın ses seviyesinin iç mekandaki gürültüye adapte edilmesi kumanda düğmesi çevrilerek ayarlanabilir.
Surround*
Surround-Effekts ses seviyesi kumanda düğmesi çevrilerek ayarlanabilir.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.