talimat kitabı AUDI A6 V. 2014
Audi A6  Sürücü mahalli  Göstergeler ve kontrol lambaları  Kontrol lambaları
Debriyaj: Arıza! Aracı emin şekilde durdurun
Debriyajda sürekli bir arıza söz konusudur. Aracı trafikten uzak bir alanda durdurun. Yetkili Servisten yardım isteyin.
Debriyaj: Arıza! Sürüş tarzını uyarlayın. Lütfen servise başvurun
Debriyajda sürekli bir arıza söz konusudur. Aktarılabilir motor torku düşürülmüştür. Sürüşe devam edebilirsiniz. Bu sırada debriyajın çok kuvvetli çalışmaya maruz kalacağı debriyaj işlevlerinden kaçının. Örneğin rampa kalkışlarında, römork işletiminde veya manevralarda debriyajı uzun süre sürüklemeyin. En kısa sürede bir yetkili servise gidin ve arızanın giderilmesini sağlayın.
Debriyaj: Arıza! Sürüşe devam mümkün
Debriyajda bir arıza söz konusudur. Aktarılabilir motor torku düşürülmüştür. Sürüşe devam edebilirsiniz. Bunan sonra debriyajın çok kuvvetli çalışmaya maruz kalacağı debriyaj işlevlerinden kaçının. Örneğin rampa kalkışlarında, römork işletiminde veya manevralarda debriyajı uzun süre sürüklemeyin. Debriyajın tam aktarma kapasitesi tekrar sağlanır sağlanmaz kontrol lambası söner.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.