talimat kitabı AUDI A6 V. 2014
Audi A6  Çalıştırma ve sürüş  Açılması ve kapatılması  Merkezi kilit
Merkezi kilit devre dışı kaldığında sürücü kapısı acil durum anahtarı veya para çantası anahtarı ile kilit silindirinden açılabilir /kilitlenebilir.
Merkezi kilit devre dışı kaldığında, kapılar acil durum anahtarı ile veya para çantası anahtarı ile ayrı ayrı açılıp/kilitlenmelidir.
Sürücü kapısı kilidinin acil durum anahtarı ile açılması/kilitlenmesi
Acil durum anahtarını çıkartın Link.
Sürücü kapısı kilidini açmak için, anahtarı açma konumuna çevirin -A- Şekil 1.
Sürücü kapısını kilitlemek için, vites kolunu P konumuna (Otomatik şanzıman) getirin ve anahtarı bir kez kilitleme konumuna -B- çevirin DİKKAT!.
Ön yolcu kapısı/ arka kapıların acil durum anahtarı ile kilitlenmesi
Acil durum kilidi, ön yolcu kapısı ve arka kapıların alın tarafında bulunur. Ancak kapı açıkken görünür.
Acil durum anahtarını çıkartın Link.
Koruyucu başlığı boşluktan çıkartın Şekil 2.
Anahtarı içteki yarığa sokun ve dayanma noktasına kadar sağa (sağ kapı) veya sola (sol kapı) çevirin.
DİKKAT!
Hırsızlık uyarı sistemi* bulunan araçlar için geçerlidir: Safelock* aktif halde iken, dışarıdan kilitlenen aracın içinde hiç kimse - özellikle de çocuklar - bulunmamalıdır, çünkü bundan sonra kapılar ve camlar iç taraftan açılamazlarLink. Kilitli olan kapılar, acil bir durumda yardımın araç içine ulaşmasını zorlaştırır - Hayati tehlike!

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.