talimat kitabı AUDI A6 V. 2014
Audi A6  Çalıştırma ve sürüş  Römork işletimi  Römorkla sürüş
Montaj parçalarının ve aksesuarların (örn. bisiklet taşıma sistemleri) kullanılmasında bazı noktalara dikkat edilmelidir.
Römork topuzu -1- aksesuar/montaj parçasının müsaade edilen maksimum çıkıntısı 700 mm'yi aşmamalıdır.
Müsaade edilen toplam ağırlık (yük dahil taşıyıcı sistem) maksimum 75 kg olmalıdır. Yük ağırlık merkezinin, römork topuzundan -1- uzaklaştırılmasıyla, müsaade edilen toplam ağırlık azalır.
Mesafe
Toplam ağırlık (taşıyıcı sistem dahil)
-A- 300 mm
75 kg
-B- 600 mm
35 kg
Üzerine maksimum üç bisiklet monte edilebilen bisiklet taşıyıcılarına izin verilmiştir.
Montaj parçalarının ve aksesuarların römork düzeneği üzerinde kullanılması
Montaj parçaları ve aksesuarları üreten üreticinin, bunların römork düzeneği üzerinde kullanımına onay verdiğinden emin olun. Uygun olmayan montaj parçalarının kullanılması durumunda römork düzeneği zarar görebilir. Hasarlar ağır şartlar altında römork düzeneğinin kırılmasına yol açabilir DİKKAT!.
DİKKAT!
  • Montaj parçaları ve aksesuarların Audi Araçları için uygun ve onaylı olduklarından emin olun.
  • Uygun olmayan montaj parçalarının kullanılması römork düzeneğinde büyük hasarlara yol açabilir; bu da römorku çekerken römork düzeneğinin ya da montaj parçalarının kırılmasına yol açar – Kaza tehlikesi!
  • Römork düzeneğinin takılması veya çıkarılması için yardımcı malzemeler ya da aletler kullanmayın. Aksi takdirde kilitleme mekanizması hasar görebilir, römork düzeneğinin güvenliği sağlanamaz – Kaza tehlikesi!

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.