Instrukcja obsługi AUDI TT
Audi TT Coupé Akcesoria i dane tech... Dane techniczne
Rys. 258Nalepka z danymi samochodu
Rys. 258Nalepka z danymi samochodu
Numer identyfikacyjny samochodu
Numer identyfikacyjny samochodu można znaleźć w systemie Imfotainment, na nalepce z danymi samochodu i pod przednią szybą, po stronie kierowcy*. Poza tym, numer nadwozia znajduje się w przedziale silnikowym na tylnej ścianie poprzecznej*.
Tabliczka typu
Tabliczka typu znajduje się w przedziale silnikowym. Samochody na eksport do niektórych krajów nie posiadają tabliczki typu.
Nalepka z danymi samochodu
Nalepka z danymi samochodu rys. 258 znajduje się w bagażniku, pod wykładziną, we wnęce koła zapasowego. Fragment nalepki z danymi, przed wydaniem samochodu zostaje wklejony na okładce książki przeglądów serwisowych.
Nalepka zawiera następujące dane samochodu:
-1-Numer identyfikacyjny samochodu (numer nadwozia)
-2-Typ samochodu / moc silnika / skrzynia biegów
-3-Kod silnika i skrzyni biegów
-4-Numery lakieru i wyposażenia wewnętrznego
-5-Numery wyposażenia dodatkowego
-6-Dane wagowe, parametry zużycia i emisji*
Dane wagowe, parametry zużycia i emisji1)
Na końcu pola na nalepce z danymi -6- znajdują się wartości zużycia paliwa i emisji spalin:
-A-Zużycie paliwa w mieście (l/100km)
-B-Zużycie paliwa poza miastem (l/100km)
-C-Zużycie paliwa łącznie (l/100km)
-D-Emisje CO2 (g/km) łącznie
Podane wartości zostały wyznaczone według przewidzianej normą metody pomiarowej. Dane nie odnoszą się do poszczególnych egzemplarzy samochodu, tylko służą do celów porównania pomiędzy różnymi typami samochodów. W szczególności, zależnie od wyposażenia specjalnego, stanu obciążenia, sposobu jazdy, warunków nawierzchni i ruchu drogowego, wpływu środowiska i stanu samochodu, w warunkach codziennej jazdy mogą pojawiać się różne wartości zużycia.

Wszystkie obrazy, loga i teksty są własnością Audi ©. Ta strona nie ma żadnego związku z firmą Volkswagen - Audi, ani żadna z jej spółek zależnych na świecie.Więcej informacji. Aby skontaktować się z autorem tej strony kliknij tutaj.