talimat kitabı AUDI TT
Bu kullanım kılavuzu aracın kullanımı ile ilgili önemli bilgiler, ipuçları, öneriler ve uyarılar içerir.
Bu kullanım kılavuzunun her zaman araçta bulunmasını sağlayın. Bu, özellikle aracınızı başkalarına ödünç verdiğinizde veya sattığınızda geçerlidir.
Bu kullanım kılavuzu basım kapanışına kadar araçta bulunan Donanım kapsamını açıklamaktadır. Burada açıklanan donanımların bazıları ya daha ileri bir tarihte piyasaya sürülecektir ya da belirli ülke pazarlarında mevcuttur.
Bu kullanım kılavuzunun bazı bölümleri tüm araçlar için geçerli değildir. Bu durumda bölüm başlangıcında geçerlilik alanı belirtilmiştir, örn.; „BiXenon farı olan araçlar için geçerlidir“. Ayrıca opsiyonel veya araca özgü donanımlar bir yıldız „*“ ile işaretlenmiştir.
Şekillerin ayrıntıları aracınızla aynı olmayabilir ve sadece temsili gösterim olarak algılanmalıdır.
Bu kullanım kılavuzunun başında, bu kılavuzda açıklanan konuların bir sırada verildiği İçindekiler kısmını bulabilirsiniz. Bu kullanım kılavuzunun sonunda alfabetik olarak sıralanmış bir Anahtar kelimeler dizini yer almaktadır.
„Sol“, „sağ“, „ön“, „arka“ gibi tüm yön bilgileri aracın seyir yönüne göredir.
*
Opsiyonel veya araca özgü donanım.
Bölüm bir sonraki sayfada devam ediyor.
  Bir bölümün içinde bir „DİKKAT!“ uyarısına yönlendirme. Sayfa sayısı olan bilgilerde, ilgili DİKKAT! bölümün dışında bulunmaktadır.
DİKKAT
Bu sembole sahip metinler güvenliğinize yönelik bilgiler içerir ve sizi olası kaza ile yaralanma tehlikeleri konusunda uyarır.
ÖNEMLİ
Bu sembole sahip metinler aracınızda meydana gelebilecek olası hasarlara karşı sizi uyarır.
Çevre Notu
Bu sembole sahip metinler çevrenin korunmasına dair bilgiler içerir.
Not
Bu sembole sahip metinler ek bilgiler içermektedir.

Tüm resimler, logolar ve metinler Audi ©'in malıdır. Bu web sitesinin, Volkswagen - Audi şirketiyle veya dünyanın yan kuruluşlarından hiçbiriyle bağlantısı yoktur Daha fazla bilgi. Daha fazla bilgi. Bu sitenin yazarıyla iletişim kurmak için buraya tıklayın.