|
Для автомобілів із 3-зонною системою клімат-контролю
Функції системи вмикаються й вимикаються натисканням на поворотний регулятор, кнопки або перекидні клавіші. Світлодіод на відповідній кнопці або відповідному поворотному регуляторі світиться, коли функцію ввімкнено
Рис. 88►.
Перекидні клавіші — сенсорні. За деякими перекидними клавішами закріплено кілька функцій. Відповідні функції можна активувати, натиснувши кнопку кілька разів. В автомобілях із правостороннім кермом * функції перекидних клавіш -3- і -5- змінено між собою.
Можливе роздільне регулювання з боку водія та переднього пасажира. За допомогою органів керування в задній частині салону
Рис. 89► можна задавати будь-які настройки для задньої частини салону.
Кліматична установка вмикається/вимикається за допомогою кнопки OFF. Вона також вмикається, якщо натиснути іншу кнопку або поворотний регулятор. Коли кліматичну установку вимкнено, подача повітря ззовні припиняється.
За допомогою перекидної клавіші -3- можна ввімкнути/вимкнути відповідний режим охолодження.
Система охолодження працює, тільки коли ввімкнено вентилятор. У режимі охолодження відбувається охолодження і осушення повітря. В іншому випадку вікна можуть запотівати. При температурі зовнішнього повітря нижче нуля режим охолодження автоматично вимикається.
У разі активації A/C ON вмикається автоматичне регулювання режиму охолодження. За A/C OFF режим охолодження вимикається.
Якщо активувати функцію A/C MAX*,
режим охолодження працюватиме на максимальній потужності. Використовуйте цю функцію лише впродовж короткого часу, щоб не витрачати зайве паливо.
Якщо активувати функцію A/C eco*,
кліматична установка працюватиме в режимі збереження енергії. Цей режим зменшує витрату палива.
У режимі рециркуляції повітря забирається зсередини салону, фільтрується та знову надходить до салону. Це значною мірою запобігає потраплянню забрудненого зовнішнього повітря до салону автомобіля. Рекомендуємо вмикати режим рециркуляції перед проїздом через тунель або в заторі ►.
Режим рециркуляції повітря вмикається й вимикається кнопкою
. Режим рециркуляції повітря також вимикається натисканням поворотного регулятора -1- або кнопки
.


Автоматичний режим забезпечує сталу температуру в салоні. Температура, витрата та розподіл повітря регулюються автоматично. Автоматичний режим вмикається й вимикається натисканням на поворотні регулятори -1-.
Повертаючи поворотні регулятори -1-, можна встановити температуру в межах від +16 до +28 °C. Поза межами цього діапазону на дисплеї кліматичної установки відображається індикація LO або HI. В обох кінцевих позиціях кліматична установка постійно працює в режимі максимальної потужності охолодження або опалення. Регулювання температури не здійснюється.
У задній частині салону температура встановлюється за допомогою органів керування в задній частині салону
Рис. 89►.
Можна вручну регулювати потік повітря, що надходить від вентилятора, відповідно до ваших потреб за допомогою перекидної клавіші -4-. Щоб запобігти запотіванню вікон і забезпечити постійну вентиляцію в салоні автомобіля, вентилятор повинен постійно працювати з невисокою потужністю. Щоб регулювання вентилятора відбувалось автоматично, натисніть один із поворотних регуляторів -1-.
За допомогою перекидних клавіш -2- можна вказати, з яких дефлекторів має виходити повітря. Натискайте перекидні клавіші -2-, доки на дисплеї комбінації приладів не з’явиться потрібний режим розподілу повітря. Щоб регулювання розподілу повітря відбувалось автоматично, натисніть один із поворотних регуляторів -1-.
Активуйте функцію за допомогою перекидної клавіші -5-. Коли ввімкнено синхронізацію, настройки з боку водія застосовуються на боці переднього пасажира та в задній частині салону (окрім настройок підігріву/вентиляції сидінь*). Щойно настройки сидіння переднього пасажира чи задньої частини салону будуть змінені, режим синхронізації вимкнеться, і на дисплеї відобразиться 3-зонна система клімат-контролю.
Активуйте функцію за допомогою перекидної клавіші -5-. За активованої функції можна задавати настройки для задньої частини салону за допомогою органа керування кліматичною установкою на передній панелі. Одночасне керування кліматичною установкою в задній частині салону неможливе. Функція буде деактивована автоматично через певний час або після виходу з меню.
Якщо натиснути кнопку
, буде ввімкнено підігрів сидінь на найвищому ступені 3. Ступінь нагріву позначається світлодіодами. Щоб зменшити температуру, натисніть кнопку знову. Щоб вимкнути підігрів сидінь, натискайте кнопку кілька разів, доки всі світлодіоди не згаснуть.

Якщо натиснути кнопку
, буде ввімкнено обдув сидінь на найвищому ступені 3. Ступінь нагріву позначається світлодіодами. Щоб зменшити обдув, натисніть кнопку знову. Щоб вимкнути обдув сидінь, натискайте кнопку кілька разів, доки всі світлодіоди не згаснуть.

Вітрове скло та бічні вікна якомога скоріше розморожуються або звільняються від конденсату. Із дефлекторів (переважно під вітровим склом) з максимальною інтенсивністю подається повітря. Режим рециркуляції вимикається. Має бути встановлено температуру +22 °C або вище. Регулювання температури здійснюється автоматично.
Розморожування вмикається й вимикається кнопкою
. Цю функцію можна також вимкнути, натиснувши один із поворотних регуляторів -1-.

(Для автомобілів з обігрівом вітрового скла: ) за низької зовнішньої температури автоматично вмикається обігрів вітрового скла. Щоб увімкнути обігрів вітрового скла вручну, натисніть кнопку
. Почне блимати світлодіод у кнопці.

Обігрів заднього скла вмикається й вимикається кнопкою
. Він діє, лише коли працює двигун, і автоматично вимикається залежно від зовнішньої температури через 10–20 хвилин.

Щоб увімкнути обігрів заднього скла на тривалий час, натисніть і утримуйте кнопку
REAR понад 3 секунди. Тоді обігрів працюватиме до вимкнення запалювання.

Дефлектори
За допомогою коліщаток можна відкривати й закривати середні й зовнішні дефлектори на місці водія, а також у центральній консолі ззаду. Напрямок витікання повітря з дефлекторів змінюється важелями.
За вимкненого запалювання можна активувати функцію використання залишкового тепла, якщо натиснути один із поворотних регуляторів -1-. У такому разі залишкове тепло охолоджувальної рідини використовуватиметься для обігріву салону. Функція використання залишкового тепла автоматично вимикається приблизно після 15 хв роботи.
- Не слід надовго вмикати режим рециркуляції повітря, оскільки при цьому в салон не потрапляє свіже повітря, а за вимкненого режиму охолодження запотівають вікна. У такому разі існує небезпека аварії!
- Особи зі зниженою чутливістю до болю й температури можуть отримати опіки, використовуючи підігрів сидінь*. Такі особи не повинні користуватися підігрівом сидінь* — небезпека травмування!
ОБЕРЕЖНО
Щоб не пошкодити нагрівальні елементи підігріву сидінь*,
не ставайте на коліна на сидіннях та не прикладайте до них інших навантажень, зосереджених на малій ділянці.