Регулярно перевіряйте шини на відсутність пошкоджень (проколів, порізів, тріщин і випинань). Видаляйте сторонні тіла з протекторів шин.
Переїжджайте через бордюри або подібні предмети повільно, бажано під прямим кутом.
Одразу міняйте пошкоджені диски або шини.
Бережіть шини від контакту з оливами, мастилами та паливом.
Позначайте колеса перед демонтажем, щоб під час наступного монтажу залишити такий самий напрямок обертання.
Демонтовані колеса та шини зберігайте в горизонтальному положенні у прохолодному, сухому та бажано темному місці.
- Ніколи не перевищуйте максимальну дозволену швидкість для ваших шин. Через це вони надто сильно нагріваються. Це може призвести навіть до розриву шини — небезпека аварії!
- Завжди коригуйте стиль водіння відповідно до стану дороги та умов руху. Рухайтесь обережно та знижуйте швидкість на обледенілій і слизькій дорозі. Навіть зимові шини втрачають здатність до зчеплення через ожеледицю.
ОБЕРЕЖНО
- Пам’ятайте, що літні й зимові шини розраховані на типові дорожні умови відповідного сезону. Взимку рекомендуємо використовувати зимові шини. Літні шини при низькій температурі стають набагато менш еластичними, а отже, їхня здатність до зчеплення та гальмування погіршується. Унаслідок експлуатації літніх шин при дуже низьких температурах на грунтозачепах протектора можуть утворитися тріщини, які ведуть до незворотного пошкодження шин, а через це — до надмірного шуму й дисбалансу.
- Поліровані або хромовані колісні диски не можна використовувати на зимовій дорозі. Поверхня таких колісних дисків не має достатнього захисту від корозії й може бути серйозно пошкоджена дорожньою сіллю або подібними засобами.