| 
 | 
Geldt voor wagens met Audi active lane assist
U kunt de active lane assist in het infotainment individueel instellen.
In het infotainment de toets MENU > 					Wagen > linkerkeuzetoets > 					Bestuurdershulpsystemen > 					Audi active lane assist kiezen.
Stuurtijdstip1)
			
									Vroeg: bij deze instelling vindt een continue corrigerende stuuringreep plaats om de bestuurder te ondersteunen om in het midden van de rijstrook te rijden.
			
									Laat: bij deze instelling komt er pas een corrigerende stuuringreep kort voordat een wiel over een herkende scheidingslijn heen rijdt.
Trilwaarschuwing
			
				De extra trilwaarschuwing op het stuurwiel kunt u in- en uitschakelen.
ATTENTIE
			
				Bij uitgeschakelde trilwaarschuwing krijgt u ook geen optische waarschuwingen op het display in het instrumentenpaneel als u over scheidingslijnen rijdt!
Let op
			
				Landspecifiek: uw instellingen worden automatisch opgeslagen en aan de gebruikte sleutel met radiografische afstandsbediening toegekend.
